Plovdiv BUL, 17.04. – 23.04.2006 / E/A I
Plovdiv BUL, 17.04. – 23.04.2006 / E/A I
Bulgaarias Plovdivis jätkuval Fed Cup'i Euroopa/Aafrika tsooni I grupi turniiril alistas Eesti naiskond täna Rootsi 3-0. Teiste numbrite kohtumises alistas Kaia Johanna Larssoni 6-2 6-0 ning esinumbrite matšis Maret Ani maailma 31. reketi Sofia Arvidssoni 6-2 6-1.
Paarismängus võitsid Maret ja Kaia Rootsi paari Johanna Larsson/Nadja Roma 6-3 6-4.
Homme kohtub Eesti mõlemad senised kohtumised võitnud Iisraeliga. Esmaspäeval alistas Iisrael Rootsi 3-0 ja täna Rumeenia 2-1. Teises sama alagrupi kohtumises on vastamisi Valgevene ja Rumeenia.
Kahe päeva järel on D-alagrupis seis selline:
1. Iisrael 2-0
2. Valgevene 1-0
3. Eesti 1-1
4. Rumeenia 0-1
5. Rootsi 0-2
Loe lisaks:
Eesti Päevaleht/ SL Õhtuleht
Plovdiv BUL, 17.04. – 23.04.2006 / E/A I
Bulgaarias Plovdivis jätkuval Fed Cup'i Euroopa/Aafrika tsooni I grupi turniiril kohtus Eesti täna Iisraeliga ja kaotas 1-2. Esimeses üksikmängus alistas Kaia WTA edetabelis 41. kohal oleva Anna Smashnova 6-2 6-4, esinumbrite kohtumises kaotas Maret Ani Shahar Peer'ile 0-6 1-6.
Otsustavas paarismängus kaotasid Maret ja Kaia Iisraeli paarile Tzipora Obziler/Shahar Peer tulemusega 6-4 2-6 1-6.
Homme kohtub Eesti naiskond Rumeeniaga, kes täna alistas 2-1 Valgevene. Teises sama alagrupi mängus on vastamisi Rootsi ja Valgevene.
Seis D-alagrupis kolme päeva järel:
1. Iisrael 3-0
2. Rumeenia 1-1
3. Valgevene 1-1
4. Eesti 1-2
5. Rootsi 0-2
Loe lisaks:
Eesti Päevaleht/ Postimees/ SL Õhtuleht
Plovdiv BUL, 17.04. – 23.04.2006 / E/A I
Bulgaarias Plovdivis jätkuval Fed Cup'i Euroopa/Aafrika tsooni I grupi turniiril pidas Eesti naiskond täna viimase mängu, kohtudes Rumeeniaga. Esmalt kaotas Kaia 3 tundi ja 23 minutit kestnud mängus tulemusega 3-6 7-6 (7-3) 4-6 Madalina Gojnea'le, seejärel Maret Ani Monica Niculescu'le 6-2 4-6 4-6.
Paarismängus alistasid Kaia ja Margit Rüütel Rumeenia paari Mihaela Buzarnescu/Sorana Cirstea 7-5 6-4.
Teises sama alagrupi kohtumises kaotas Rootsi Valgevenele 1-2 ja seega on Eesti homsete mängude (ISR vs BLR ja ROM vs SWE) tulemustest sõltumata taganud endale alagrupis 4. koha ja püsimajäämise Euroopa/Aafrika tsooni I gruppi.
Seis D-alagrupis 4 päeva järel:
1. Iisrael 3-0
2. Rumeenia 2-1
3. Valgevene 2-1
4. Eesti 1-3
5. Rootsi 0-3
Alagrupiturniiri viimases voorus alistas Iisrael Valgevene ja Rootsi Rumeenia.
D-alagrupi lõplik paremusjärjestus:
1. Iisrael 4-0, 2. Rumeenia 2-2, 3. Valgevene 2-2, 4. Eesti 1-3, 5. Rootsi 1-3
Laupäevastes play-off kohtumistes pääsu eest Maailmaliiga II grupi üleminekumängudele alistas Iisrael 2-1 Serbia ja Montenegro ning Slovakkia sama tulemusega Suurbritannia.
Euroopa/Aafrika tsooni II gruppi langesid Soome (0-2 Ukrainale) ja Lõuna-Aafrika (0-3 Rootsile; rootslannad kaotasid kolmes mängus kokku vaid 5 geimi).
Bulgaarias Plovdivis täna alanud Fed Cup'i Euroopa/Aafrika tsooni I grupi turniiri D-alagrupi avaringi kohtumises kaotas Eesti neljanda asetusega Valgevenele 1-2. Avakohtumises alistas Kaia Jekaterina Dzehalevitši 6-1 7-6 (8-6), esinumbrite matšis kaotas aga Maret Ani Anastassia Jakimovale 6-4 2-6 4-6.
Otsustavas paarismängus jäid Maret ja Kaia tulemusega 2-6 3-6 alla paarile Anastassia Jakimova/Tatjana Putšek.
Homme kohtub Eesti samuti kaotusega (0-3 Iisraelile) alustanud Rootsiga.
Loe lisaks:
Eesti Päevaleht/ SL Õhtuleht