Praha CZE, 08.05. – 14.05.2006 / Tier IV

KAIA KANEPI — MARION BARTOLI / 28. FRA /

6:7(5) | 6:3 | 6:2

Kaia võitis

Prahas alanud WTA Tour'i 145 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri avaringis oli Kaia vastaseks turniiril esimesena asetatud ja WTA edetabelis 28. kohal asuv prantslanna Marion Bartoli. Kaia võitis tasavägise mängu järel tulemusega 6-7 (5-7) 6-3 6-2.

Teises ringis kohtub Kaia prantslanna Stephanie Foretz'iga, kes alistas tulemusega 6-3 6-3 Emmanuelle Gagliardi (Šveits).

Vaata lisaks: Eesti Päevaleht

kolmapäev, 10. mai 2006

KAIA KANEPI — STEPHANIE FORETZ / 79. FRA /

7:5 | 1:6 | 7:6(8)

Kaia võitis

Prahas jätkuva WTA Tour'i 145 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri teises ringis oli Kaia vastaseks täna prantslanna Stephanie Foretz. Kui nädala eest Estorili turniiri avaringis sama vastasega kohtudes olid Kaia võidunumbrid 6-4 6-1, siis tänane mäng oli tunduvalt pingelisem. Esimese seti võitis Kaia tulemusega 7-5, teise kaotas kiirelt 1-6. Otsustavas setis oli Foretzil 12. geimis Kaia servil kasutada ka 1 matšpall, kuid sellele vaatamata õnnestus Kaial jõuda kiire lõppmänguni. Kaia jäi seal 3-5 kaotusseisu, sai siis 3 punkti järjest, kuid esimest matšpalli ei õnnestunud ka temal ära kasutada. Edu ei toonud ka teine ja kolmas... Alles neljas matšpall seisul 9-8 tõi lõpuks võidu.

Veerandfinaalis on Kaia vastaseks 6. asetusega Maria Elena Camerin (Itaalia), kes alistas tulemusega 7-5 6-4 Meghann Shaughnessy (USA).

Vaata lisaks:
Postimees/ Eesti Päevaleht/ SL Õhtuleht

reede, 12. mai 2006

KAIA KANEPI — MARIA ELENA CAMERIN / 57. ITA /

7:5 | 0:6 | 7:5

Kaia võitis

Prahas jätkuval WTA Tour'i 145 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiril kohtus Kaia tänases veerandfinaalis 6. asetusega itaallanna Maria Elena Camerin'iga. Kaia võitis tulemusega 7-5 0-6 7-5 ja jõudis teist korda oma karjääri jooksul WTA turniiril poolfinaali.

Kaia homseks vastaseks on 3. asetusega Iisraeli tennisist Shahar Peer, kes lülitas konkurentsist välja ukrainlanna Alona Bondarenko. Teises poolfinaalis on vastamisi Samantha Stosur (5; Austraalia) ja Shuai Peng (7; Hiina).

laupäev, 13. mai 2006

KAIA KANEPI — SHAHAR PEER / 35. ISR /

3:6 | 0:6

Kaia kaotas

Prahas toimuva WTA Tour'i 145 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri poolfinaalis kaotas Kaia täna kolmanda asetusega Shahar Peer'ile 3-6 0-6. Poolfinaali pääsemise eest teenis Kaia Prahas 43 edetabelipunkti, mis kergitavad ta esmaspäeval avaldatavas uues WTA edetabelis 73. kohale.

Praha turniiri finaalis alistas Shahar Peer austraallanna Samantha Stosur'i 4-6 6-2 6-1.