Gorizia ITA, 13.06. – 19.06.2005 / 25K

KAIA KANEPI — PAULINE PARMENTIER / 248. FRA /

6:3 | 7:5

Kaia võitis

Gorizias (Itaalia) peetava ITFi tenniseturniiri esimeses ringis oli Kaia kahes setis parem 6-3 7-5 prantslanna Pauline Parmentierist. Mäng toimus omapärastes oludes - kuna sadas vihma, mängiti varju all, kus valgustus oli suhteliselt nõrk, samuti oli niiske liivaväljak tavapärasest oluliselt kiirem. Teises ringis kohtub Kaia sakslanna Angelika Bachmanniga, keda ta eelmisel nädalal Grados võitis samuti kahes setis 6-2 6-3.

kolmapäev, 15. juuni 2005

KAIA KANEPI — ANGELIKA BACHMANN / 228. GER /

6:2 | 6:2

Kaia võitis

Gorizias (Itaalia) peetava ITFi tenniseturniiri teises ringis kohtus Kaia sakslanna Angelika Bachmanniga, keda ta eelmisel nädalal Grados võitis kahes setis 6-2 6-3. Ka selles kohtumises tuli kahesetiline võit, seekord skooriga
6-2 6-2. Veerandfinaalis kohtub Kaia venelanna Nina Bratchikovaga, kes oli teises ringis parem Kaiat eelmise turniiri poolfinaalis alistanud hiinlanna Meng Yuanist.

reede, 17. juuni 2005

KAIA KANEPI — NINA BRATCHIKOVA / 269. RUS /

6:2 | 3:6 | 6:3

Kaia võitis

Gorizias (Itaalia) peetava ITFi tenniseturniiri veerandfinaalis kohtus Kaia venelanna Nina Bratchikovaga ning võitis kolmes setis 6-2 3-6 6-3. Poolfinaalis kohtub Kaia Horvaatia esindaja Ivana Lisjakiga, kes teises ringis lülitas välja turniiri teise asetuse sloveenlanna Tina Pisniku.

laupäev, 18. juuni 2005

KAIA KANEPI — IVANA LISJAK / 243. CRO /

3:6 | 3:6

Kaia kaotas

Gorizias (Itaalia) peetava ITFi tenniseturniiri poolfinaalis kohtus Kaia Horvaatia esindaja Ivana Lisjakiga, kes teises ringis lülitas välja turniiri teise asetuse sloveenlanna Tina Pisniku ning oli võrdses mängus sunnitud vastasele alla vanduma 3-6 3-6. Finaal näitas, et Kaia kaotas just hilisemale turniirivõitjale.