Dubai UAE, 12.12. – 18.12.2005 / 75K+H

KAIA KANEPI — EKATERINA DZEHALEVICH / 267. BLR /

2:6 | 6:3 | 6:2

Kaia võitis

Eile Dubais alanud ITF-i 75 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri avaringis alistas Kaia täna läbi kvalifikatsiooni põhiturniirile pääsenud Valgevene esindaja Jekaterina Dzehalevitši 2-6 6-3 6-2. Kaia vastaseks teises ringis on Horvaatia tennisist Silvija Talaja, kes lülitas avaringis konkurentsist välja seitsmenda asetusega jaapanlanna Rika Fujiwara. Praegu edetabelis kolmanda saja alguses oleva Talaja senise karjääri tipphetk oli 5 aasta eest, kui ta Strasbourg'i WTA turniiri võitmise järel tõusis 29. mail 2000.a WTA edetabelis 18. kohale.

kolmapäev, 14. detsember 2005

KAIA KANEPI — SILVIJA TALAJA / 201. CRO /

6:3 | 6:2

Kaia võitis

Dubais jätkuva ITF-i 75 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri teises ringis alistas Kaia täna Silvija Talaja Horvaatiast 6-3 6-2. Homses veerandfinaalis kohtub Kaia teise asetusega Hispaania tennisisti Lourdes Dominguez Linoga.

neljapäev, 15. detsember 2005

KAIA KANEPI — LOURDES DOMINGUEZ LINO / 74. ESP /

6:4 | 6:3

Kaia võitis

Dubais jätkuval ITF-i 75 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiril alistas Kaia täna teise asetusega Hispaania tennisisti Lourdes Dominguez Lino (WTA 74.). Kahe omaaegse French Open'i noorteturniiri võitja kohtumises jäi Kaia peale tulemusega 6-4 6-3.

Homses poolfinaalis on Kaia vastaseks Jelena Kostanic (Horvaatia).

reede, 16. detsember 2005

KAIA KANEPI — JELENA KOSTANIC / 100. CRO /

Kaia võitis

Araabia Ühendemiraatides Dubais jätkuval ITF Women's Circuit'i 75 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril jõudis Kaia finaali. Tänases poolfinaalis pidi Kaia kohtuma turniiri kaheksanda asetuse, Horvaatia tennisisti Jelena Kostaniciga, kuid vastane loobus vigastuse tõttu mängust. Finaalipääsu eest on Kaia Dubai turniirilt teeninud juba 46 punkti, millele lisanduvad 3 varasema võidu eest saadud 11 boonuspunkti (loobumisvõidu korral boonuspunkte teatavasti ei anta).

Homses finaalis kohtub Kaia esimese asetusega prantslanna Marion Bartoliga. Finaal algab kell 16:00 siinse aja järgi.

laupäev, 17. detsember 2005

KAIA KANEPI — MARION BARTOLI / 40. FRA /

2:6 | 0:6

Kaia kaotas

Dubais täna lõppenud ITF-i 75 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri finaalis kaotas Kaia tulemusega 2-6 0-6 esimesena asetatud ja WTA edetabelis 40. kohal olevale prantslannale Marion Bartolile. Terve turniiri jooksul kaotas Bartoli seejuures kokku vaid 11 geimi, veerandfinaalis pidi tema 6-1 6-2 paremust tunnistama ka soomlanna Emma Laine.

Dubai turniirilt kogutud 57 punktiga täitis Kaia ühe oma selle aasta peaeesmärkidest - esmaspäeval avaldatavas uues WTA edetabelis on ta esmakordselt 100 parema hulgas. 365,25 punkti peaks tõenäoliselt andma 99. koha.

Järgmised turniirid mängib Kaia Austraalias, osaledes enne Australian Open'it kahel WTA turniiril. Juba selle aasta sees, 30. detsembril algab Gold Coasti WTA turniiri kvalifikatsioon.