esmaspäev, 28. aprill 2003

KAIA KANEPI — CLAUDIA IVONE / 438. ITA /

7:6(1) | 6:2

Kaia võitis

Pühapäeval Itaalias Maglie's alanud ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril on Kaia jõudnud põhiturniirile. Eilses kvalifikatsiooniturniiri avaringi mängus alistas ta kohaliku tennisisti, wild card'iga turniirile pääsenud Carla Genovese 6-0 6-1, täna aga Claudia Ivone (samuti Itaalia) 7-6 (7-1) 6-2. Põhiturniiri avaringis on teisipäeval Kaia vastaseks veel üks itaallanna, WTA tabelis 283. kohal olev Valentina Sassi.

Lisaks üksikmängule teeb Kaia seekord kaasa ka paarismängus - koos rootslanna Maria Wolfbrandtiga. Avaringis kohtutakse 1. asetusega paariga Nuria Llagostera Vives/Maria Jose Martinez (Hispaania).

teisipäev, 29. aprill 2003

KAIA KANEPI — VALENTINA SASSI / 283. ITA /

6:3 | 6:4

Kaia võitis

Itaalias Maglie's peetaval ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril on Kaia jõudnud teise ringi. Tänases avaringi kohtumises alistas ta tulemusega 6-3 6-4 WTA tabelis 283. kohal oleva itaallanna Valentina Sassi ning kohtub 16 parema hulgas neljapäeval 4. asetusega rumeenlanna Edina Gallovits'iga.

Õhtupoolikul tuli Kaial väljakul käia ka paarismängu avaringi kohtumises, kus koos rootslanna Maria Wolfbrandtiga avaldati eriti südi vastupanu turniiril 1. asetuse saanud Hispaania paarile Nuria Llagostera Vives/Maria Jose Martinez - kaotati kolmes setis, tulemusega 6-4 5-7 4-6.

neljapäev, 01. mai 2003

KAIA KANEPI — EDINA GALLOVITS / 193. ROU /

3:6 | 6:3 | 6:3

Kaia võitis

Itaalias Maglie's peetaval ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril on Kaia jõudnud veerandfinaali. Täna alistas ta WTA tabelis 193. kohal oleva ning turniiril 4. asetust omava rumeenlanna Edina Gallovits'i skooriga 3-6 6-3 6-3.

Homses veerandfinaalis kohtub Kaia maailma hetke 216. reketi, hispaanlanna Nuria Llagostera Vivesega, kellega ta pidas kaks aastat tagasi Modenas pingelise kolmesetise matši ning võitis 6-3 4-6 6-1, saades sellega kirja oma karjääri esimese võidu mängu hetkel Top 100s olnud tennisisti üle (Llagostera tollal nr 92).

reede, 02. mai 2003

KAIA KANEPI — NURIA LLAGOSTERA VIVES / 216. ESP /

1:6 | 6:7(4)

Kaia kaotas

Itaalias Maglie's peetaval ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril langes Kaia konkurentsist välja. Tänases veerandfinaalis kaotas ta 7. asetusega Nuria Llagostera Vives'le (Hispaania) 1-6 6-7 (4-7).

Lõppenud nädala positiivsele poolele võib aga kindlasti kanda turniirilt teenitud 12,5 WTA edetabelipunkti, mis viivad Kaia 12. mail avaldatavas tabelis tagasi 300 parema hulka (umbes kohale 290); samuti esmakordselt pärast 2002. a aprilli (Porto) ühelt turniirilt saadud 4 järjestikust võitu.

Mai teisel nädalal mängib Kaia praeguste plaanide kohaselt Rootsis Brommas peetaval ITF'i 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril, vahepealse nädala veedab ta just Rootsis oma klubi juures treenides.