Sofia BUL, 15.09. – 21.09.2003 / 25K

KAIA KANEPI — NIKOL DIMITROVA / 0. BUL /

6:0 | 6:1

Kaia võitis

Bulgaaria pealinnas Sofias täna alanud ITF Women's Circuiti 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri avaringi kohtumises alistas Kaia tulemusega 6-0 6-1 wild card'iga turniirile pääsenud 16-aastase Bulgaaria tennisisti Nikol Dimitrova. Teises ringis on Kaia vastaseks kohalik tulevikulootus, läbi kvalifikatsiooni põhiturniirile jõudnud Tzvetana Pironkova, kes võitis esimese ringi maratonmängus kaheksanda asetusega sakslanna Nina Dübbersi 5-7 7-6(5) 7-6(2).

neljapäev, 18. september 2003

Allianz Cup

KAIA KANEPI — TSVETANA PIRONKOVA / 395. BUL /

3:6 | 7:6(5) | 1:6

Kaia kaotas

Eelmise nädala turniirivõidust saadud emotsioonidest siiski ei piisanud, et alistada Bulgaarias kodupubliku lemmik.... Tänases Sofia tenniseturniiri teise ringi kohtumises kaotas Kaia tulemusega 3-6 7-6 1-6 Tzvetana Pironkovale. Bulgaaria tennise üks suuremaid tulevikulootusi, kes juba 15-aastaselt pääses riigi Fed Cupi naiskonda, on sel aastal jäänud ületamatuks ka teistele eestlannadele. Margit Rüütel kaotas talle märtsis Istanbuli turniiri avaringis 4-6 3-6, Maret Ani aga juulis Euroopa klubide karikaturniiril Prantsusmaal 4-6 6-4 3-6.