Cagnes-sur-Mer FRA, 26.04. – 02.05.2010 / 100K+H

KAIA KANEPI — MARIYA KORYTTSEVA / 103. UKR /

6:3 | 6:2

Kaia võitis

Cagnes-sur-Mer'is alanud ITF'i 100 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri avaringis alistas Kaia tulemusega 6-3 6-2 ukrainlanna Maria Korõttseva. Mäng kestis 1 tund 24 minutit. Teises ringis on vastaseks möödunud aastal sama turniiri võitnud itaallanna Maria Elena Camerin, kes avaringis alistas tulemusega 7-6(7) 6-2 Akgul Amanmuradova.

Mäng peetakse neljapäeval, 29. aprillil peaväljaku teise mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 10:00 kohaliku aja järgi (11:00 Eesti aja järgi).

neljapäev, 29. aprill 2010

KAIA KANEPI — MARIA ELENA CAMERIN / 98. ITA /

6:4 | 6:2

Kaia võitis

Prantsusmaal Cagnes-sur-Mer'is jätkuva ITF'i 100 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri tänases teise ringis kohtumises võitis Kaia tulemusega 6-4 6-2 itaallanna Maria Elena Camerin'i. Mäng kestis 1 tund 43 minutit. Veerandfinaalis on vastaseks lätlanna Anastasija Sevastova, kes alistas tulemusega 6-4 6-4 rumeenlanna Monica Niculescu.

Mäng peetakse reedel, 30. aprillil peaväljaku neljanda mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 11:00 kohaliku aja järgi (12:00 Eesti aja järgi).

reede, 30. aprill 2010

KAIA KANEPI — ANASTASIJA SEVASTOVA / 64. LAT /

7:5 | 6:2

Kaia võitis

Cagnes-sur-Mer'is peetava ITF'i 100 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri tänases veerandfinaalis võitis Kaia tulemusega 7-5 6-2 teise asetusega lätlanna Anastasija Sevastova. Mäng kestis 1 tund 28 minutit. Poolfinaalis on vastaseks hispaanlanna Lourdes Dominguez Lino.

Mäng peetakse laupäeval, 1. mail peaväljaku teise mänguna, pärast kell 14:30 kohaliku aja järgi (15:30 Eesti aja järgi) algavat esimest poolfinaali, kus on vastamisi Maša Zec Peškirič ja Kristina Barrois.

laupäev, 01. mai 2010

KAIA KANEPI — LOURDES DOMINGUEZ LINO / 146. ESP /

6:2 | 6:7(4) | 6:4

Kaia võitis

Cagnes-sur-Mer'is peetava ITF'i 100 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri tänases poolfinaalis võitis Kaia tulemusega 6-2 6-7 (4-7) 6-4 hispaanlanna Lourdes Dominguez Lino. Mäng kestis 2 tundi 45 minutit. Homses finaalis on vastaseks sloveenlanna Maša Zec Peškirič, kes võitis 7-6 (8-6) 1-6 7-5 sakslanna Kristina Barrois'. Finaal algab kell 14:15 kohaliku aja järgi (15:15 Eesti aja järgi).

pühapäev, 02. mai 2010

KAIA KANEPI — MASA ZEC-PESKIRIC / 129. SLO /

6:3 | 6:2

Kaia võitis

Cagnes-sur-Mer'is peetud ITF-i 100 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri finaalis alistas Kaia tulemusega 6-3 6-2 sloveenlanna Maša Zec Peškirič'i. Mäng kestis 1 tund 16 minutit. 03.05: Tänu Cagnes-sur-Mer'i turniiri võitmise eest saadud 150 punktile kerkis Kaia täna avaldatud WTA edetabelis uuesti 100 parema hulka, 660 punktiga on ta hetkel 98. kohal. Kuna aga järgmisel esmaspäeval langevad kontolt ära eelmisel aastal Rooma WTA Premier turniiril veerandfinaali jõudmise eest saadud 200 punkti ning Kaia sel nädalal ühelgi turniiril ei osale, langeb ta nädala pärast jälle umbes 40 kohta allapoole. Sealt edasi on tal aga kuni aasta lõpuni kaitsta ainult 45 punkti. Ainult sel hooajal teenitud punkte kajastavas edetabelis on Kaia hetkel 435 punktiga 48. kohal.