Birmingham GBR, 07.06. – 13.06.2010 / Int. 220

KAIA KANEPI — JULIE DITTY / 566. USA /

6:3 | 6:1

Kaia võitis

Birminghamis peetava WTA Tour'i 220 000 dollari suuuruse auhinnafondiga turniiri AEGON Classic kvalifikatsiooni esimeses ringis võitis Kaia tulemusega 6-3 6-1 ameeriklanna Julie Ditty. Mäng kestis 56 minutit. Järgmine vastane on austraallanna Sophie Ferguson, kes alistas tulemusega 6-0 6-1 Lisa Whybourn'i.

Mäng peetakse pühapäeval, 6. juunil 3. väljaku teise mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 11:00 kohaliku aja järgi (13:00 Eesti aja järgi).

pühapäev, 06. juuni 2010

KAIA KANEPI — SOPHIE FERGUSON / 119. AUS /

6:2 | 6:4

Kaia võitis

Birminghamis peetava WTA Tour'i 220 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri AEGON Classic kvalifikatsiooni otsustavas kohtumises võitis Kaia tulemusega 6-2 6-4 austraallanna Sophie Ferguson'i. Mäng kestis 1 tund 6 minutit. Põhiturniiri avaringis on Kaia vastaseks 12. asetusega Elena Baltacha.

Mäng peetakse kolmapäeval, 9. juunil.

Turniiritabel/ Ajakava

kolmapäev, 09. juuni 2010

KAIA KANEPI — ELENA BALTACHA / 64. GBR /

6:1

Birminghamis peetava WTA Tour'i 220 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri AEGON Classic tänases avaringi kohtumises oli Kaia vastaseks 12. asetusega Elena Baltacha. Baltacha andis Kaiale haiguse tõttu loobumisvõidu pärast esimest setti, mille Kaia võitis tulemusega 6-1. Mäng kestis 32 minutit.

Järgmine vastane on Jarmila Groth.

neljapäev, 10. juuni 2010

KAIA KANEPI — JARMILA GAJDOSOVA / 88. AUS /

7:6(5) | 7:5

Kaia võitis

Birminghamis peetava WTA Tour'i 220 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri AEGON Classic tänases 2. ringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 7-6 (7-5) 7-5 Jarmila Groth'i. Mäng kestis 1 tund 39 minutit. Järgmine vastane on Michelle Larcher de Brito. Mäng katkestati avasetis Kaia eduseisul 4-2 pimeduse tõttu.