Tokyo JPN, 25.09. – 02.10.2011 / Prem. 5

KAIA KANEPI — FLAVIA PENNETTA / 23. ITA /

3:6 | 6:4 | 6:4

Kaia võitis

Tokyos alanud WTA Tour'i 2,05 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Toray Pan Pacific Open avaringis võitis Kaia tulemusega 3-6 6-4 6-4 15. asetusega Flavia Pennetta. Mäng kestis 1 tund 54 minutit. 27.09: Järgmine vastane on Coco Vandeweghe, kes vihma tõttu kahele päevale veninud mängus võitis Jie Zheng'i 7-6 (7-4) 4-6 6-2. Mäng peetakse samuti täna, 1. väljaku neljanda mänguna.

Kaia võitis

Tokyos jätkuva WTA Tour'i 2,05 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Toray Pan Pacific Open tänases 2. ringi kohtumises võitis Kaia tulemusega 6-2 6-2 Coco Vandeweghe. Mäng kestis 1 tund 13 minutit. Järgmine vastane on kõrgeima asetusega Caroline Wozniacki, kes võitis Jarmila Gajdosova 6-1 6-7 (4-7) 6-3.

Mäng peetakse kolmapäeval, 28. septembril peaväljakul, algusega mitte enne kella 17:00 kohaliku aja järgi (11:00 Eesti aja järgi).

kolmapäev, 28. september 2011

KAIA KANEPI — CAROLINE WOZNIACKI / 1. DEN /

7:5 | 1:6 | 6:4

Kaia võitis

Tokyos peetava WTA Tour'i 2,05 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Toray Pan Pacific Open tänases kolmanda ringi kohtumises alistas Kaia tulemusega 7-5 1-6 6-4 maailma esireketi Caroline Wozniacki. Mäng kestis 2 tundi 23 minutit. Järgmine vastane on 9. asetusega Agnieszka Radwanska, kes võitis Jelena Jankovic'i 2-6 6-4 6-0.

Veerandfinaal peetakse neljapäeval, 29. septembril peaväljaku viienda ehk viimase mänguna.

Kaia kaotas

Tokyos jätkuva WTA Tour'i 2,05 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Toray Pan Pacific Open tänases veerandfinaalis kaotas Kaia 9. asetusega Agnieszka Radwanska'le 2-6 6-7 (7-9). Mäng kestis 1 tund 52 minutit. Järgmisena mängib Kaia Pekingis WTA Tour'i 4,5 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiril China Open. Põhiturniiri tabel loositakse homme, esimese ringi mängudega alustatakse juba laupäeval, 1. oktoobril.