Melbourne AUS, 19.01. – 01.02.2009 / GS

KAIA KANEPI — KIMIKO DATE KRUMM / 184. JPN /

6:4 | 4:6 | 8:6

Kaia võitis

Melbourne'is alanud Austraalia lahtiste meistrivõistluste avaringis võitis Kaia 2 tundi ja 50 minutit kestnud mängus jaapanlanna Kimiko Date Krumm'i 6-4 4-6 8-6. Teises ringis on vastaseks austerlanna Patricia Mayr, kes alistas sakslanna Julia Schruff'i 6-4 6-1.

Mäng peetakse kolmapäeval, 21. jaanuaril 13. väljakul, algusega kell 11:00 kohaliku aja järgi (02:00 kohaliku aja järgi). Lisaks on sama väljaku kolmanda mänguna kavas paarismängu avaringi kohtumine, kus Kaia ja Jarmila vastasteks on Samantha Stosur / Rennae Stubbs.

kolmapäev, 21. jaanuar 2009

KAIA KANEPI — PATRICIA MAYR / 111. AUT /

6:3 | 6:1

Kaia võitis

Melbourne'is peetavatel Austraalia lahtistel meistrivõistlustel alistas Kaia tänases teise ringi kohtumises austerlanna Patricia Mayr'i tulemusega 6-3 6-1. Mäng kestis 1 tund ja 11 minutit. Järgmine vastane on kolmanda asetusega Dinara Safina, kes võitis tulemusega 6-7 (3-7) 6-3 6-0 Jekaterina Makarova.

Mäng peetakse reedel, 23. jaanuaril peaväljakul (Rod Laver Arena), algusega kell 11:00 kohaliku aja järgi (02:00 Eesti aja järgi).

Paarismängu avaringi kohtumises kaotasid Kaia ja Jarmila Gajdosova 5. asetusega Austraalia paarile Samantha Stosur / Rennae Stubbs 1-6 4-6. Mäng kestis 53 minutit.