Auckland NZL, 31.12. – 05.01.2008 / Tier IV

KAIA KANEPI — MARIA KIRILENKO / 25. RUS /

2:6 | 6:2 | 3:6

Kaia kaotas

Uus-Meremaal Aucklandis jätkuva WTA Tour'i 145 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri ASB Classic avaringis kaotas Kaia täna 1 tund ja 40 minutit kestnud mängus 2. asetusega venelanna Maria Kirilenkole 2-6 6-2 3-6. Teise seti võidu järel murdis Kaia otsustava seti kolmandas geimis vastase servi ja juhtis seejärel veel ka 3-2, kuid neli järgmist geimi läksid WTA edetabelis 25. kohal olevale Kirilenkole.

Juba reedel mängib Kaia Austraalias Sydney's algava WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Medibank International valikvõistlustel. Valikturniiri tabel loositakse neljapäeval, 3. jaanuaril pärast kella 16:00 kohaliku aja järgi, esimese ringi mängudega alustatakse 4. jaanuaril kell 11:00.