Eastbourne GBR, 16.06. – 22.06.2008 / Tier II

KAIA KANEPI — GEORGIE STOOP / 377. GBR /

6:7(6) | 6:1 | 7:5

Kaia võitis

Inglismaal Eastbourne'is alanud WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri International Women's Open kvalifikatsiooni avaringis alistas Kaia inglanna Georgie Stoop'i 6-7 (6-8) 6-1 7-5. Mäng kestis 2 tundi ja 18 minutit. Teises ringis on homme Kaia vastaseks ameeriklanna Julie Ditty, kes võitis jaapanlanna Junri Namigata 6-1 6-1.

Mäng peetakse 2. väljaku teise mänguna, esimene matš samal väljakul (Andreja Klepac vs Tzipora Obziler) algab kell 11:30 kohaliku aja järgi (13:30 Eesti aja järgi).

pühapäev, 15. juuni 2008

KAIA KANEPI — JULIE DITTY / 98. USA /

6:4 | 7:5

Kaia võitis

Inglismaal Eastbourne'is jätkuva WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri International Women's Open kvalifikatsiooni teises ringis alistas Kaia ameeriklanna Julie Ditty 6-4 7-5. Mäng kestis 1 tund ja 13 minutit. Homses otsustavas kohtumises on Kaia vastaseks venelanna Jekaterina Makarova, kes võitis tulemusega 6-3 6-2 Galina Voskobojeva.

Mäng peetakse peaväljakul, algusega kell 11:30 kohaliku aja järgi (13:30 Eesti aja järgi).

esmaspäev, 16. juuni 2008

KAIA KANEPI — EKATERINA MAKAROVA / 62. RUS /

6:7(5) | 3:6

Kaia kaotas

Eastbourne'is peetava WTA Tour'i 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri International Women's Open kvalifikatsiooni kolmanda ringi kohtumises kaotas Kaia täna venelanna Jekaterina Makarova'le 6-7 (5-7) 3-6. Mäng kestis 1 tund ja 34 minutit. Turniiril osalema pidanud Lindsay Davenport'i loobumise tõttu pääses Kaia lucky loser'ina põhiturniirile, kus kohtub avaringis prantslanna Virginie Razzano'ga.

Mäng peetakse teisipäeval, 17. juunil, peaväljaku kolmanda mänguna. Esimene matš samal väljakul algab kell 11:30 kohaliku aja järgi (13:30 Eesti aja järgi).

teisipäev, 17. juuni 2008

KAIA KANEPI — VIRGINIE RAZZANO / 28. FRA /

3:6 | 4:6

Kaia kaotas

Lucky loser'ina Inglismaal Eastbourne'is peetava 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri International Women's Open põhitabelisse pääsenud Kaia kaotas täna 1 tunni ja 27 minutiga prantslanna Virginie Razzano'le 3-6 4-6.