Peking CHN, 10.08. – 17.08.2008 /

KAIA KANEPI — FLAVIA PENNETTA / 17. ITA /

6:2 | 7:6(6)

Kaia võitis

Pekingi olümpiamängude tenniseturniiri avaringis alistas Kaia täna 14. asetusega itaallanna Flavia Pennetta 6-2 7-6 (8-6). Kiires lõppmängus oli Kaia seejuures kaotusseisus 1-4 ja 4-6... 1 tund ja 36 minutit kestnud mängu statistika ja käigu leiad siit. Teises ringis on Kaia vastaseks prantslanna Virginie Razzano, kes alistas kreeklanna Eleni Daniilidou 6-3 6-3.

Mäng peetakse teisipäeval, 12. augustil jälle 7. väljakul, algusega kell 17:00 kohaliku aja järgi (12:00 Eesti aja järgi). Homme peetakse ka paarismängu avaringi kohtumine, kus Mareti ja Kaia vastasteks on Valgevene paar Azarenka / Putšek. See mäng peetakse 9. väljakul, õhtuse sessiooni kolmanda mänguna. Ajakava

teisipäev, 12. august 2008

KAIA KANEPI — VIRGINIE RAZZANO / 29. FRA /

6:4 | 7:5

Kaia võitis

Pekingi olümpiamängude tenniseturniiri tänases teise ringi kohtumises alistas Kaia tulemusega 6-4 7-5 prantslanna Virginie Razzano. 1 tund ja 45 minutit kestnud mängu statistika ja käigu leiad siit. Homses kolmanda ringi mängus on Kaia vastaseks hiinlanna Na Li, kes võitis jaapanlanna Ayumi Morita 6-2 7-5.

Mäng peetakse kolmapäeval, 13. augustil peaväljakul, algusega kell 16:00 kohaliku aja järgi (11:00 Eesti aja järgi). Mängust teeb otseülekande ETV, lisaks on seda võimalik reaalajas vaadata internetis http://www.etv.ee/otse/

Kohaliku aja järgi keskööl lõppenud paarismängu avaringi kohtumises kaotasid Maret ja Kaia Valgevene paarile Victoria Azarenka / Tatjana Putšek 2-6 2-6. Mäng kestis 58 minutit, statistika leiad siit.

kolmapäev, 13. august 2008

KAIA KANEPI — NA LI / 42. CHN /

6:4 | 2:6 | 0:6

Kaia kaotas

Pekingi olümpia tenniseturniiri tänases kolmanda ringi kohtumises kaotas Kaia hiinlanna Na Li'le 6-4 2-6 0-6. 1 tund ja 46 minutit kestnud mängu statistika ja käigu leiad siit. Järgmisel nädalal mängib Kaia USAs New Haven'is peetaval WTA Tour'i turniiril Pilot Pen Tennis. Põhiturniiri tabel loositakse reedel, 15. augustil kell 12:30 kohaliku aja järgi, esimese ringi mängudega alustatakse pühapäeval, 17. augustil.