Tokyo JPN, 15.09. – 21.09.2008 / Tier I

KAIA KANEPI — MENG YUAN / 100. CHN /

6:1 | 6:2

Kaia võitis

Tokyo's alanud WTA Tour'i 1,34 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Toray Pan Pacific Open kvalifikatsiooni avaringis alistas Kaia 6-1 6-2 hiinlanna Meng Yuan'i. Homses teise ringi kohtumises on Kaia vastaseks jaapanlanna Miki Miyamura, kes sai otsustavas setis eduseisul 5-2 loobumisvõidu Indiat esindavalt Shikha Uberoi'lt.

Mäng peetakse peaväljakul, algusega kell 10:00 kohaliku aja järgi (04:00 Eesti aja järgi).

pühapäev, 14. september 2008

KAIA KANEPI — MIKI MIYAMURA / 582. JPN /

6:1 | 6:1

Kaia võitis

Tokyo's peetava WTA Tour'i 1,34 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Toray Pan Pacific Open kvalifikatsiooni teise ringi kohtumises alistas Kaia 53 minutiga jaapanlanna Miki Miyamura 6-1 6-1. Homses otsustavas kohtumises on Kaia vastaseks venelanna Vera Duševina, kes võitis 6-2 6-1 jaapanlanna Seiko Okamoto.

Mäng peetakse 1. väljakul, algusega kell 10:00 kohaliku aja järgi (04:00 Eesti aja järgi).

esmaspäev, 15. september 2008

KAIA KANEPI — VERA DUSHEVINA / 71. RUS /

4:6 | 7:6(4) | 6:1

Kaia võitis

Tokyos peetava WTA Tour'i 1,34 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Toray Pan Pacific Open valikturniiri otsustavas kohtumises alistas Kaia 2 tunni ja 28 minutiga venelanna Vera Duševina 4-6 7-6 (7-4) 6-1. Homses põhiturniiri avaringi kohtumises on Kaia vastaseks 8. asetusega venelanna Anna Tšakvetadze.

Mäng peetakse peaväljaku kolmanda mänguna, esimene matš samal väljakul algab kell 11:00 kohaliku aja järgi (05:00 Eesti aja järgi).

teisipäev, 16. september 2008

KAIA KANEPI — ANNA CHAKVETADZE / 13. RUS /

6:4 | 3:6 | 6:3

Kaia võitis

Tokyo's alanud WTA Tour'i 1,34 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Toray Pan Pacific Open avaringis alistas Kaia 2 tunni ja 10 minutiga 8. asetusega venelanna Anna Tšakvetadze 6-4 3-6 6-3. Teises ringis on Kaia vastaseks prantslanna Virginie Razzano, kes võitis 6-3 6-2 jaapanlanna Ai Sugiyama.

Mäng peetakse neljapäeval, 18. septembril. 1. väljakul alanud ja esimeses setis seisul 1-1 tugeva paduvihma tõttu katkestatud mäng on üle viidud suletud katusega peaväljakule ja peetakse päeva viimase mänguna, pärast Katarina Srebotniku ja Francesca Schiavone vahelise kohtumise lõppu.

neljapäev, 18. september 2008

KAIA KANEPI — VIRGINIE RAZZANO / 37. FRA /

6:4 | 6:2

Kaia võitis

Tokyos jätkuva WTA Tour'i 1,34 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Toray Pan Pacific Open tänases teise ringi kohtumises alistas Kaia tulemusega 6-4 6-2 prantslanna Virginie Razzano. Homses veerandfinaalis on Kaia vastaseks 4. asetusega Dinara Safina, kes võitis teises ringis Dominika Cibulkova 6-3 6-4.

Mäng peetakse peaväljaku neljanda mänguna, algusega mitte enne kella 17:00 kohaliku aja järgi (11:00 Eesti aja järgi).

reede, 19. september 2008

KAIA KANEPI — DINARA SAFINA / 5. RUS /

4:6 | 7:6(5) | 2:6

Kaia kaotas

Tokyos peetava WTA Tour'i 1,34 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Toray Pan Pacific Open tänases veerandfinaalis kaotas Kaia 2 tundi ja 33 minutit kestnud mängus 4. asetusega Dinara Safina'le 4-6 7-6 (7-5) 2-6. Tokyo turniirilt teenitud 130 edetabelipunkti abil tõuseb Kaia esmaspäeval avaldatavas WTA edetabelis uuesti oma senise karjääri kõrgeimale, 34. kohale.

Järgmisel nädalal mängib Kaia Lõuna-Korea pealinnas Soulis peetaval WTA Tour'i 145 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril Hansol Korea Open. Põhiturniiri tabel loositakse pühapäeval, 21. septembril kell 14:00 kohaliku aja järgi, esimese ringi mängudega alustatakse esmaspäeval, 22. septembril kell 11:00 (05:00 Eesti aja järgi).